top of page
1 (2).jpg

Siz değerli müşterilerilerimize sunacağımız, yönetmeliklere uygun taslak çalışması sonrasında, arzu ettiğiniz çalışmaya en yakın projeyi tasarlıyoruz. Mimari proje ve 3D tasarımlarınız için 2 Mimar ile hizmet vermekteyiz.

Tasarlanan mimari proje üzerinden statik hesaplamalara başlıyoruz.
Statik olarak hem dayanıklı hem olabildiğince ekonomik çözümler üretiyoruz. Paket proje haricinde sadece statik proje de yapıyoruz. Statik proje ekibimiz 2 inşaat mühendisinden oluşmaktadır ve en geç 3 gün içinde projeniz size teslim edilir.

Elektrik ve mekanik projeler alanında uzman mühendislerce hazırlanıyor. Elektrik ve mekanik projelerini ayrı olarak yapmıyoruz. Paket proje içeriğidir.

3ds max programı ve benzer programlar ile 3 boyutlu görsel tasarımlarınız uzman mimarlar tarafından yapılmaktadır. 2d ve 3d animasyon tasarımları hizmeti de vermekteyiz.

Tasarım-6.jpg
taahhut+kentsel+donusum.jpg

Taahhüt ve Kentsel Dönüşüm
Arsanıza yapmayı düşlediğiniz yapıyı sizin yerinize biz yapıyoruz. Proje aşamasını da biz yaptığımızdan dolayı içiniz tam anlamıyla rahat olacaktır. Kentsel dönüşüm için yine aynı detaylar geçerlidir. 2018 yılında değiştirilen ve 2019 yılında uygulamaya başlanılan yeni deprem yönetmeliğine tam manasıyla hakim , uygulamadaki teknolojik gelişmelerden ve iç tasarımda kullanılcak yeni çıkan ürünlerin malzeme bilgisi, kalitesi ve kullanımında bilgili profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Jet Grout projesi hesaplarını ve çizimlerini yapıyoruz. Jet Grout her zemin çeşidine uygulanabilen son zamanlarda daha sık kullanımı olan enjeksiyon ile uygulanan bir kazık çeşididir. Zemin emniyet gerilmesini artırarak zemin iyileştirmelerinde uygulanır. Kazıklı temellere göre çok daha az maliyetlidir.  Sadece jet Groout projesi yaptırmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

jetgrout.jpg
bottom of page